FAQFAQ   FAQSzukaj   FAQUżytkownicy   FAQGrupy  GalerieGalerie   FAQRejestracja   FAQProfil   FAQZaloguj
22 Zagłębie 2-3 Gks Tychy (T)

Zaglebiak1990

Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 235

PostWysłany: Sob 14:10, 04 Kwi 2009    Temat postu: 22 Zagłębie 2-3 Gks Tychy (T)

Period,Time,Goal/Penalty,Team,Player Name,Note
1,06:27,PEN,SOS,Bondarevs Igors,Interference (Minor)
1,10:03,PEN,TYC,Jakes Tomas,Tripping (Minor)
1,14:14,PEN,SOS,Jaros Marcin,Interference (Minor)
1,20:00,PEN,SOS,Jaros Marcin,Interference (Minor)
2,01:47,SHG (1:0),SOS,Biela Sebastian,"Da Costa Teddy, Dronia Pawel"
2,06:40,PEN,SOS,Biela Sebastian,Interference (Minor)
2,06:59,PPG (1:1),TYC,Parzyszek Adrian,Gonera Sebastian
2,11:17,GOAL (1:2),TYC,Paciga Ladislav,"Gwizdz Artur, Gonera Sebastian"
2,14:32,GOAL (2:2),SOS,Lezo Anton,Unassisted
2,18:45,GOAL (2:3),TYC,Jakubik Mariusz,"Krzak Slawomir, Baginski Adam"
3,01:53,PEN,TYC,Bacul Robin,Interference (Minor)
3,15:27,PEN,TYC,Sarnik Piotr,Cross checking (Minor)

Mecz bardzo wyrównany. Trzymajacy w napięciu do samego końca . Dobra postawa Sobeckiego w bramce tychów .Pierwsza tercja zakończona wynikiem 0-0 . W drugiej padły wszystkie bramki spotkania . trzecia tercja bezbramkowa. Dzięki za mecz i powo dalej

parzyszek19

Posty: 100

PostWysłany: Sob 14:58, 04 Kwi 2009    Temat postu:

GM Parzyszek19: Nie od dziś wiadomo że Tyszanom ciężko gra się z Zagłębiem nawet na swoim lodowisku a co dopiero na terenie rywala. Pierwsza tercja to bezbramkowa gra obu drużyn , które jakby wyczekiwały się nawzajem. Dobrze spisywali się tu również obaj bramkarze. Druga tercja bramkostrzelna po obu stronach , najpierw to Sosnowiczanie wychodzą na prowadzenie , jednak grający z coraz większą determinacją GKS doprowadził do remisu, a chwilę później objął prowadzenie. Zagłębie nie zamierzało się poddać i za sprawą Antona Lezo doprowadzają do remisu. Nieco podrażnieni Tyszanie ponownie wychodzą na prowadzenie, dzięki Mariuszowi Jakubikowi , dotychczasowemu rezerwowemu graczowi. Popularny "Jajo" udowodnił swą przydatność dla drużyny. Trzecia a zarazem ostatnia tercja to popis w wykonaniu Arka Sobeckiego , który dwoi i się i troi w swej bramce , efekt - Tyska Świątynia nie narusza. W końcówce gospodarze wysyłają do boksu Jaworskiego , ale nie potrafiliśmy tego wykorzystać. Wynik kończy się cennym dla nas zwycięstwem. Dzięki za mecz !

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.aks.sosnowiec.pl Strona Główna -> Kolejki 5-9 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Style edur created by spleen & Programy.