FAQFAQ   FAQSzukaj   FAQUżytkownicy   FAQGrupy  GalerieGalerie   FAQRejestracja   FAQProfil   FAQZaloguj
6. Janow 4-2 Jastrzebski Klub Hokejowy (T)

Player

Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 22

Skąd: ze Stolicy Zaglebia

PostWysłany: Pią 20:38, 27 Mar 2009    Temat postu: 6. Janow 4-2 Jastrzebski Klub Hokejowy (T)

6. Janow 4-2 Jastrzebski Klub Hokejowy

Mecz w ,ktorym olbrzymia przewage mial zespol z dzielnicy Katowic , lecz poczatek nie zapowiadal sie za ciekawie.Po pierwszym strzele JKH objelo przewage - nie bez winy przy tym golu byl bramkarz Janowa-Szydlowski.Po chwilowej nudzie na lodzie znowu nie popisal sie bramkarz Janowa zamiast zlapac krazek podal on na kij rywala i Jastrzebie podwyzszylo wynik na 2-0.Do konca tercji Janowiani probowali zdobyc gola kontaktowego ale ich proby konczyly sie na bramkarzu rywali .Naprzod zebral sie dopiero na poczatku drugiej tercji szybko strzelaja gola na 2-1 po pieknej dwojkowej akcji Lauko-Zimka i ten drugi bez problemow umiescil krazek obok bezradnego bramkarza gosci.Do konca tercji gospodarze czesto grozili Jastrzebskiej bramce jednak bez rezultatu.3tercja zaczela sie od zmasowanych atakow gospodarzy ,ktorzy zwienczyli swietny poczatek golem , ktorego zawdzieczaja bramkarzowi JKH , ktory sobie chyba troche przysnal.Poderwani golem wyrownujacym poszli za ciosem i w 35 minucie strzelili bramke na 3-2.Do koncowej syreny wialo nuda,dopiero w ostatniej minucie wynik meczu ustalil Marek Koszowski zaskakujac Kamila Kosowskiego.Goscie nie zdarzyli juz odpowiedziec .

Ostatnio zmieniony przez Damian_1906 dnia Pią 20:58, 27 Mar 2009, w całości zmieniany 2 razy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.aks.sosnowiec.pl Strona Główna -> Kolejki 1-4 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Style edur created by spleen & Programy.