FAQFAQ   FAQSzukaj   FAQUżytkownicy   FAQGrupy  GalerieGalerie   FAQRejestracja   FAQProfil   FAQZaloguj

Player

Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 22

Skąd: ze Stolicy Zaglebia

PostWysłany: Sob 14:27, 04 Kwi 2009    Temat postu: 33. Naprzod 2 - 10 Tychy (T)

Nie mam niestety screena z meczu bo mi sie zawiesil komputer:/

Co by tu o meczu napisac?hmm takie mecze nie zdarzaja sie czesto .Pierwsze dwie tercje wyrownane zespol Janowa dwa razy wysowal sie na prowadzenie zeby pod koniec 2 tercji stracic je na rzecz rozpedzajacej sie maszyny z Tychow.3 tercja No Coment.

parzyszek19

Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 100

PostWysłany: Sob 15:08, 04 Kwi 2009    Temat postu:

Derby Śląska! Tak zapowiadało się to spotkanie, którym bacznie przypatrywały się media.

GM Parzyszek19: Pierwsza tercja,wbrew ostatecznemu wynikowi nie odzwierciedlała jakiejś dominującej postawy moich graczy. Arek Sobecki popełnił spory błąd przepuszczając w dziwny sposób krążek i przegrywaliśmy 1-0. Wiedzieliśmy że jeżeli chcemy coś osiągnąć w tym sezonie , to mecze z takimi rywalami jak Janów musimy po prostu wygrwać. Udało nam się doprowadzić do remisu w końcówce tercji, i mieliśmy już spokojnie kontrolować grę w drugiej tercji. Jednak nic bardziej mylnego !Dzielni Janowianie doskonale rozpoczynają drugą tercję i znów wychodzą na prowadzenie i to po bramce w osłabieniu. Ta bramka nieco podcięła nam skrzydła lecz znów zdołaliśmy wyrównać , a za sprawą Bakrlika po raz pierwszy w spotkaniu wyszliśmy na prowadzenie. Druga tercja skończyła się wynikiem 3-2. Ostatnia tercja, jak dla mnie dosyć dziwna. Myślałem że dalej będziemy się męczyć, a tymczasem zdobyliśmy w niej 7 bramek , w tym 3 w osłabieniu! Cieszy mnie postawa chłopaków i obyśmy w każdym meczu grali z takim zaangażowaniem! Dzięki za mecz i powodzenia dalej!

Damian_1906
Player

Posty: 22

PostWysłany: Sob 16:49, 04 Kwi 2009    Temat postu:

Gm Damian_1906 - Po dzisiejszym meczu musimy sie powaznie zastanowic nad taktyka i bramkarzem.W nastepnym meczu szanse dostanie "Ela" ,moze bedzie to pozytywny bodziec do dalszej gry.Ostatnio forma znizkuje ,oczywiscie byly 3 ciezkie mecze :Sosnowiec,Tychy,Podhale i chlopaki stracili wiele sil ,ale ktorys mecz moglismy ugrac,teraz czeka nas mecz z POlonia Bytom i Cracovia ,cel mamy minimum 3 pkt,wierze ze sie uda.Gratuluje zespolowi Tych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.aks.sosnowiec.pl Strona Główna -> Kolejki 5-9 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Style edur created by spleen & Programy.